Liftacvtiv Supreme Serum 10 Eyes & Lashe

Spastroje

Një krem hidratues kundër rrudhave që ndihmon në korrigjimin e shenjave të dukshme të plakjes së lëkurës siç janë rrudhat, humbja e qëndrueshmërisë dhe çehre me pamje të lodhur.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Korrigjuesit optik të menjëhershëm 3D matnizojnë, turbullojnë dhe ndriçojnë njëkohësisht.
Teknologjia kombinon kafeinë + Adenozinë për lëkurë të butë dhe një dukje të freskët gjatë gjithë ditës.
Teknologjia afatgjate me Rhamnose 5% dhe antioksidant të fuqishëm Neohesperidine ndihmojnë në zvogëlimin e pamjes së rrudhave deri në 33% në 1 muaj.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni krem mbi fytyrë, dekolte dhe qafë, duke shmangur zonën e syve.

Lloji i lëkurës: e thatë, shumë e thatë.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

10ml, 10×1.8ml, 10x2ml, 15ml, 30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thate

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Liftacvtiv Supreme Serum 10 Eyes & Lashe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *