Liftactiv Flexilift 45 Gold

Spastroje

Pudër e lëngët që do ta lërë lëkurën tuaj të ndjehet e lëmuar dhe shkëlqyese gjatë gjithë ditës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Pudër e lëngët kundër rrudhave me cilësi për një efekt të menjëhershëm tërheqës.
Falë vetive të saj elastike mbani një ngjyrë të unifikuar dhe rrezatuese gjatë gjithë ditës.
Formula është e pasuruar me kolagjenin.
Ajo vepron në të gjitha shkaqet e plakjes duke mbushur rrudhat në 1 muaj.

-Hipoalergjenik..
– Testuar nën kontroll dermatologjik.
– Jo-komedogjenik.
– Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Vendoseni pudrën e lëngët me anë të gishtave apo sfungjerit ose brushës për aplkim të pudrës. Përsëriteni derisa të keni arritur mbulim të dëshiruar.

Lloji lëkurës: për të gjitha tipet e lëkurës.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml

Ngjyra

15 Opal, 25 Nude, 35 Sand, 45 Gold

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Faktori mbrojtës

20

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Liftactiv Flexilift 45 Gold”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *