Liftactiv Collagen Specialist Spf 25

Spastroje

• Korigjon shenjat e humbjes së kolagjenit.
• Mbron kolagjenin nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet UV.
• Redukton dhe korrigjon njollat e errëta.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ndërsa plakemi, prodhimi i kolagjenit natyrshëm ngadalësohet. Faktorët e jashtëm përfshirë rrezatimin UVA mund të përshpejtojnë prishjen e kolagjenit dhe të rrisin shfaqjen e shenjave të plakjes përfshirë rrudhat, mungesën e qëndrueshmërisë dhe pigmentimin.

Vichy’s Liftactiv Collagen Specialist SPF25 është oferta e parë SPF në gamën anti-plakje të Vichy, e formuluar me përbërës kryesorë dermatologjikë duke përfshirë acidin hialuronik, vitaminën E dhe bio-peptidet për të shënjuar shenjat e humbjes së kolagjenit, ndërsa ofron mbrojtje të spektrit të gjerë SPF25. Kjo formulë siguron hidratim që zgjat deri në 24 orë – lëkura duket më e fortë dhe më e shkëlqyeshme. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Përbërësit aktiv kryesor dermatologjik:
– Bio-peptidet
– Vitamina CG
– Vitamina E
– Acid Hialuronik
– PHE-Resorcinol

PËRDORIMI
Mënyra e përdorimit: Vendoseni në të gjithë fytyrën dhe qafën duke shmangur zonën e syve.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Faktori mbrojtës

25

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Liftactiv Collagen Specialist Spf 25”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *