Korean Ginseng

Spastroje

Ginseng Korean ndihmon në rritjen e libidos (epshit), forcën fizike dhe energjinë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Korean xhensen ndihmon në rritjen e libidos (epshit), forcën fizike dhe energjinë. Korean xhensen, i njohur gjithashtu si Xhensen panax, ka një histori të gjatë të përdorimit në ilaçet bimore. Ai vlerësohet shumë për vetitë e tij adaptogjenike (angl. adaptogenic properties). Adaptogenët janë një klasë unike e bimëve që ndihmojnë në mbështetjen e aftësisë së trupit për t’u përshtatur ndaj stresit fizik dhe emocional.

PËRBËRËSIT
Agjent shtues: maltodekstrin, fosfat dikalciumi, mbështjellësi i kapsulës: xhelatinë, xhensen Korean (Panax ginseng) ekstrakt i rrënjës – 50 mg, agjentë anti-ngurtësues: kripëra të acideve yndyrore të magnezit, dioksid silici.

PËRDORIMI
Të rriturit 1 kapsulë në ditë me ushqim.

KUJDES
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Mos përdorni suplementin e ushqimit si zëvendësim të një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar!
Mos e përdorni nëse vula e sigurisë është prishur ose mungon.
Mbajeni larg fëmijëve. Mbani mjekun tuaj të licencuar të kujdesit shëndetësor të informuar kur përdorni këtë produkt.

RUAJTJA
Të ruhet larg nga fëmijët!
Ruhet në paketim origjinal, në vend të thatë, në temperaturë dhome!

Informacion shtesë

Sasia

60

Forma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Shëndeti seksual

Brendi

Herb's

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korean Ginseng”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *