Idealia Eyes

Spastroje

Krem për rreth syve me kafeinë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
E pasuruar me ekstraktin e rrënjës LICORICE, kafeinë dhe ujin Mineral Termal Vichy, për të luftuar shenjat e lodhjes dhe shenjat e para të plakjes.
Kjo formulë ndriçon zonën e syve për një dukje më të relaksuar. Në 1 muaj, zvogëlohen shenjat e lodhjesdhe rrathët e errët të syve.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.
Hipoalergjenik.

Nuk përmban Paraben .
Me ujin mineral Termal Vichy.

PËRDORIMI
Përhap një sasi të vogël të kremit rreth syrit. Vendosni majën e aplikuesit në këndin e brendshëm të
syrit. Kryen lëvizje të vogla rrethore në këtë zonë.

Lloji i lëkurës: të gjitha tipet e lëkurës.

Informacion shtesë

Sasia

15ml

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Idealia Eyes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *