Idealia Rich Cream

Spastroje

Një krem dite që ju jep 24 orë hidratim të vazhdueshëm lëkurës.

Përshkrim

Ekstrakti i Çajit të Zi të Fermentuar dhe Adenozinë është i kombinuar me ekstraktet anti-oksiduese të
boronicës që përmbajnë Polifenole dhe ujin mineral Termal Vichy në një formulë aktivizuese të
shkëlqimit të lëkurës. Cilësia e saj është e butë dhe ndjesia e freskët.
Idealia kremi në të njëjtën kohë vepron në njëtrajtshmerin e ngjyrës së lëkurës, shkëlqimit natyral dhe
cilësis së lëkurës, për rezultate të qëndrueshme, madje edhe në rastin e lodhjes. Është provuar klinikisht
për të reduktuar shenjat e para të plakjes për të rritur shkëlqimin dhe për të minimizuar poret. Hidratim 24 orë.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik.
Hipoalergjenik.

Nuk përmban Paraben.

Me ujin mineral Termal Vichy .

PËRDORIMI
Aplikoni në mëngjes në lëkurë të pastër, pas serumit tuaj.

Lloji i lëkurës: për lëkurë të thatë.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të thate

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Idealia Rich Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *