Hyseke Biorga Spf 50+ Face Oily Skin

Spastroje

Hyseke Biorga Fluid Solaire SPF 50 është një krem fytyre me mbrojtje të lartë nga dielli, i indikuar për lëkurë të kombinuar dhe lëkurë të yndyrshme.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Hyseke Biorga Fluid Solaire SPF 50 është një krem fytyre me mbrojtje të lartë nga dielli, i indikuar për lëkurë të kombinuar dhe lëkurë të yndyrshme.

PËRBËRËSIT
Ujë, oktokrilinë, etiliksil salicilat, butil metoksidibenzoilmetan, diisopropil sebakat, glicerinë, propilen glikol, etilheksil metoksikinamat, C12-15 alkil benzoat, dioksid titani, fenilbenzimidazol acid sulfonik, esteret Peg-20, glicerinë stearat, peg-100 stearat, trietanolaminë, gjalpë Butirospermum, alkool cetearil, kopolimer Vp / eikozen, akril hidroksietil / akriloidimetil taurat kopolimer natriumi, glukol kaprilil, fenoksietanol, klorofenesin, ksanthan gum, 1,2 – heksendiol, acid stearik, silicë, alumin, disodium Edta, acid palmitik, tokoferol acetat, polisorbat 60, isostearat sorbitan, CI 77492 / okside hekuri, CI 77491 / okside hekuri, CI 77499 / okside hekuri.

PËRDORIMI
Vendoseni përpara ekspozimit në diell. Ri-vendoseni shpesh për të ruajtur mbrojtjen, veçanërisht pasi të jeni djersitur, keni notuar apo jeni pastruar me peshqir. Mos qëndroni shumë gjatë në diell, edhe kur përdorni një produkt për mbrojtje nga dielli.

KUJDES
Shmangni kontaktin me sytë.
Në rast të kontaktit me sytë, pastroni menjëherë me ujë.

Informacion shtesë

Sasia

40ml

Qëllimi

Mbrojtje nga dielli

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyseke Biorga Spf 50+ Face Oily Skin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *