Herbal Joint Care

Spastroje

Formulë e avancuar për lëvizje të lehtë, fleksibile dhe pa dhimbje. Një kombinim i bimëve të njohura me veprim anti-reumatik nga Swanson Health Products. Rekomandohe te lëvizjet e vështirësuara, dhimbjet dhe kontrakturat e nyjeve, ndikon si anti-inflamator dhe anti-reumatik, analgjetik, ndihmon te ndryshimet reumatike të nyjeve, parandalues i dëmtimeve degjenerative të strukturave kockore dhe nyjeve, te personat që kanë aktivitete fizike, sportistat dhe veçanërisht te lëndimet e nyjeve dhe traumat.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Formulë e avancuar për lëvizje të lehtë, fleksibile dhe pa dhimbje. Një kombinim i bimëve të njohura me veprim anti-reumatik nga Swanson Health Products. Rekomandohe te lëvizjet e vështirësuara, dhimbjet dhe kontrakturat e nyjeve, ndikon si anti-inflamator dhe anti-reumatik, analgjetik, ndihmon te ndryshimet reumatike të nyjeve, parandalues i dëmtimeve degjenerative të strukturave kockore dhe nyjeve, te personat që kanë aktivitete fizike, sportistat dhe veçanërisht te lëndimet e nyjeve dhe traumat.

PËRDORIMI
1 kapsulë përmban: 150 mg Boswellia serrata ( rrëshirë çamçakëzi), 150mg Thua e maces ( Thu i maces) (Uncaria tomentosa), 150 mg Tart Cherry (Prunus cerasus) (frut), 150 mg White Willow (Shelg i Bardhë) (Salix alba) .
Përbërësit tjerë: Xhelatinë, , maltodextrin, stearat magnezi, silikë, miell orizi.

PËRDORIMI
Si një shtesë dietike, merrni një kapsulë në ditë me ujë.

KUJDES
Mos e merrni këtë produkt nëse jeni shtatzënë ose jeni gjidhënëse, jeni alergjik ndaj salicilateve të tilla si aspirina, keni gastrit ose ulçera. Konsultohuni me profesionistin shëndetësor para përdorimit nëse keni një gjendje mjekësore ose nëse jeni duke marrë ndonjë ilaç me recetë. Ndëpreni përdorimin nëse përjetoni siklet në stomak.

RUAJTJA
Mbajeni larg fëmijëve.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar

Informacion shtesë

Sasia

60

Froma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Artriti & Nyjet

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Shëndeti i kockave dhe nyjeve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Herbal Joint Care”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *