Herbal Circulatory Care

Spastroje

Ndihmon në qarkullim të mirë të gjakut, gjë që ndihmon shëndetin në përgjithësi.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ndihmon në qarkullim të mirë të gjakut, gjë që ndihmon shëndetin në përgjithësi.
Efektet terapeutike:
– Bën rregullimin e qarkullimit të gjakut;
– Ruan integritetin e sistemit të enëve të gjakut;
– Insuficienca venoze kronike;
– Venat dhe variçet;
– Trajtimin e hemorroideve;

PËRBËRËSIT
1 kapsulë përmban: Hesperidin (nga lëvozhga e citrus) 200 mg, Hawthorn Berry (Crataegus oxyacantha) (frut) 200 mg, Butcher’s Broom (Ruscus aculeatus)(rrënja) 200 mg.
Përbërës të tjerë: xhelatinë, miell orizi ngjyrë kafe, stearat magnezi, silicë.

PËRDORIMI
Të merret një kapsulë në ditë shoqëruar me ujë dhe ushqim.

KUJDES
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Konsultohuni me një mjek të licencuar të kujdesit shëndetësor para se të përdorni këtë produkt nëse jeni shtatzënë ose jeni gjidhënëse apo merrni ndonjë ilaç ose planifikoni ndonjë procedurë mjekësore dhe veçanërisht ilaçet e përshkruara për sëmundjet e zemrës / sëmundjet kardiovaskulare.
Ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me mjekun tuaj nëse ndodh ndonjë reaksion negativ.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.
Ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët.

Informacion shtesë

Sasia

60

Froma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Kujdesi për venat

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Bimor

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Herbal Circulatory Care”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *