Herbal Cardiovascular Care

Spastroje

Produkt i kompletuar për mbështetje kardiovaskulare. Me përmbajtje të Resveratrolit 150 mg substancë nga fara e rrushit të kuq, i dëshmuar për benefitet që jep organizmit si antioksidant i fuqishëm. Përmison funksionin e sistemit kardiovaskular, mbron arteriet dhe enët e gjakut nga inflamacionet dhe redukton rrezikun e koagulimit të gjakut, ndikon në uljen e kolesterolit, rregullon qarkullimin e gjakut, antioksidant i fuqishëm, te personat që kanë një jetë me stres, duhanxhijt, ata që kanë prirje për sëmundje të zemrës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Produkt i kompletuar për mbështetje kardiovaskulare. Me përmbajtje të Resveratrolit 150 mg substancë nga fara e rrushit të kuq, i dëshmuar për benefitet që jep organizmit si antioksidant i fuqishëm. Përmison funksionin e sistemit kardiovaskular, mbron arteriet dhe enët e gjakut nga inflamacionet dhe redukton rrezikun e koagulimit të gjakut, ndikon në uljen e kolesterolit, rregullon qarkullimin e gjakut, antioksidant i fuqishëm, te personat që kanë një jetë me stres, duhanxhijt, ata që kanë prirje për sëmundje të zemrës.

PËRBËRËSIT
1 kapsulë përmban Murriz Beri ( Crataegus oxycanatha) ( frut) 150 mg, aroma kontrollohet nga hudhra ( Allium sativum) (bulb) 150mg (minimumi 10,000 ppm potencial alicinë), Resveratrol (nga 300 mg e 50% të ekstraktiti të rrënjës Pollygonum capsidatum), Spec i kuq ( Capsicum annuum) (frut).
Përbërësit tjerë: hipermelloz, ekstrakt krunde orizi, kalcium laurat, silicë.

PËRDORIMI
Si një shtesë dietike, merreni një kapsulë në ditë me ushqim dhe ujë.

KUJDES
Konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni shtatzënë ose gjidhënëse, nëse merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore.

RUAJTJA
Mbajeni larg fëmijëve.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.

Informacion shtesë

Sasia

30

Froma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Zemra dhe kolesteroli

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Antioksidantë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Herbal Cardiovascular Care”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *