Hair, Skin & Nails

Spastroje

Ju ndihmon të arrini flokë të mëndafshtë dhe të gjatë, lëkurë të butë dhe thonjë elegant. Përmban kombinim të sulfurit organik nga MSM dhe silicë nga bima Horsetail dhe grupin e vitaminave B për të ju ofruar vlerë ushqyese për tu dukur bukur. Po ashtu mbështet formimin e kolagjenit, trash dhe forcon flokët dhe thonjtë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Ju ndihmon të arrini flokë të mëndafshët dhe të gjatë, lëkurë të butë dhe thonjë elegant. Ky produkt për këto arsye ju shërben më së miri. Përmban kombinim të sulfurit organik nga MSM dhe silicë nga bima Horsetail dhe grupin e vitaminave B për të ju ofruar vlerë ushqyese për tu dukur bukur.
Mbështet formimin e kolagjenit, trash dhe forcon flokët dhe thonjtë.

PËRBËRËSIT
1 tablet përmban: 50mg kolinë (si bitartrati i kolinës), 700 mg MSM (metilsulfonilmetan), 250 mg ekstrakt i bishtit të kalit (Equisetum arvense) (i standardizuar me silicë 7%), 100 mg L-Cisteinë (si L-cisteiëa HCl), 25 mg Inositol, 25 mg PABA ( acid para amino benzoik) .
Përbërës të tjerë: Karbonat kalciumi, acid stearik, lustër ushqimi, stearat magnezi, silicë, maltodextrin, silikat magnezi.

PËRDORIMI
Si një shtesë dietike, merrni një tabletë dy herë në ditë me ujë.

KUJDES
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Konsultohuni me një mjek të licencuar të kujdesit shëndetësor para se të përdorni këtë produkt, veçanërisht nëse jeni shtatzënë ose jeni në gji dhënie apo merrni ndonjë ilaç ose planifikoni ndonjë procedurë mjekësore.
Ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me mjekun tuaj nëse ndodh ndonjë reaksion negativ.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm nga fëmijët!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.
Ruhet në paketim origjinal, në vend të errët, të thatë dhe të freskët.

Informacion shtesë

Sasia

60

Froma Farmaceutike

Tablet

Qëllimi

Mirëmbajtja e flokëve

Brendi

Swanson

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hair, Skin & Nails”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *