GABA ( SLEEP SUPPORT)

Spastroje

Acidi gama-aminobutirik është aminoacid i cili prodhohet natyrshëm në organizëm. Funksionon si neurotransmiter ku rrolin kryesor e ka në reduktimin e aktivitetit të neuroneve duke ndihmuar kështu relaksimin e trupit dhe mendjes, reduktim të stresit, stimulim të gjumit, disponim më të mirë si dhe uljen e shtypjes së gjakut. Kontribuon në mbajtjen e balancës fizike dhe mendore.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Acidi gama-aminobutirik është aminoacid i cili prodhohet natyrshëm në organizëm. Funksionon si neurotransmiter ku rrolin kryesor e ka në reduktimin e aktivitetit të neuroneve duke ndihmuar kështu relaksimin e trupit dhe mendjes, reduktim të stresit, stimulim të gjumit, disponim më të mirë si dhe uljen e shtypjes së gjakut. Kontribuon në mbajtjen e balancës fizike dhe mendore.

PËRBËRËSIT
1 kapsulë përmban 750mg GABA ( acidi gama-aminobutirik).
Përbërësit tjerë: hipromelozë (kapsulë perimesh), stearat magnezi, celulozë mikrokristaline (fibra bimore), silicë.

PËRDORIMI
Si një shtesë dietike, merrni një kapsulë në ditë me ujë.

KUJDES
Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni shtatzënë ose gjidhënëse, nëse merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore.

RUAJTJA
Mbajeni larg fëmijëve.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.

Informacion shtesë

Sasia

60

Froma Farmaceutike

Kapsulë vegjetariane

Qëllimi

Pagjumësia

Brendi

Swanson

Shëndeti & Nidhma e Parë

Ndihma për gjumë dhe gërhitjen

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GABA ( SLEEP SUPPORT)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *