Eucophane Biorga Soft Shampo

Spastroje

I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, duke përfshirë skalpat e ndjeshëm, Ecophane Biorga Ultra Soft Shampoo është perfekt për larjen e flokëve:
• Pastron butësisht të gjitha llojet e kokës, sado i ndjeshëm.
• Ndihmon flokët të rimarrin forcën dhe gjallërinë e tyre.
• Siguron butësi, shkëlqim dhe butësi.

Me aromë delikate, Shampo Ultra Soft Ecophane Biorga është shumë e këndshme për tu përdorur.

Ecophane Biorga Ultra Soft Shampoo është formuluar pa paraben, silikon dhe fenoksietanol.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, duke përfshirë skalpat e ndjeshëm, Ecophane Biorga Ultra Soft Shampoo është perfekt për larjen e flokëve:
• Pastron butësisht të gjitha llojet e kokës, sado i ndjeshëm.
• Ndihmon flokët të rimarrin forcën dhe gjallërinë e tyre.
• Siguron butësi, shkëlqim dhe butësi.

Me aromë delikate, Shampo Ultra Soft Ecophane Biorga është shumë e këndshme për tu përdorur.

Ecophane Biorga Ultra Soft Shampoo është formuluar pa paraben, silic dhe fenoksietanol.

PËRBËRËSIT
Përbërësit aktiv:
Acidi hialuronik hidraton lëkurën e kokës.
• Kokoamfodiacetat natriumi është një kondicioner që i lë flokët të ndjehen të butë, me shkëlqim dhe të menaxhueshëm.
• Polikuaternium-10 formon një shtresë mbrojtëse.

Përbërësit tjerë:
Ujë, laurat sulfati natriumit, disodium kokoamodiacetat, kokamide MEA, poliquaternium-10, acid citrik, natrium klorid, , aromë, natrium benzoat, tetrasodium EDTA, acetil cistein, sodium hialuronat, polisorbat 20, alkool izopropil.

PËRDORIMI
Vendosni një sasi të vogël në flokë të lagur dhe shkumoni para se ta shpërlani plotësisht.
Ideale për përdorim të përditshëm.

KUJDES
Nëse ndodh kontakti me sy, shpërlajeni tërësisht.

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Qëllimi

Mirëmbajtja e flokëve

Brendi

Biorga

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucophane Biorga Soft Shampo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *