Eucerin pH5 Shower Oil

Spastroje

• E pasur me vajra natyralë përkujdesës që rimbushin intensivisht lëkurën
• Parandalon tharjen e lëkurës, edhe me përdorim të shpeshtë
• Mbron mikrobiomën e vetë lëkurës me pastrim të butë
Ruan rezistencën e lëkurës
Një pastrues i pasur dhe rimbushës i përditshëm i trupit që mbron mbrojtjen natyrore të lëkurës

Përshkrim

PËRSHKRIMI
• E ruan barrierën mbrojtëse natyrale të lëkurës
• Për pastrim posaçërisht të butë dhe kompensim të lipideve të lëkurës

Lëkurës së ndejshme i nevojitet pastrim posaçërisht i butë. Eucerin pH5 Vaji për dush është i zhvilluar për nevojat e lëkurës së ndjeshme të thatë të lëkurës:
• Pastron posaçërisht butë
• E len një shtresë mbrojtëse të lipideve në lëkurë
• E mbron lëkurën nga tharja
• Rekomandohet për pastrim të përditshëm të lëkurës së personave me tendencë për alergji (p.sh. në polen)

Rezultati: Lëkura juaj është e butë dhe e lëmuar në prekje dhe e mbrojtur nga tharja, madje edhe gjatë pastrimit të shpeshtë.Me studime klinike është vërtetuar efikasiteti i shkëlqyeshëm dhe toleranca, madje edhe te lëkura e ndjeshme.
PËRBËRËSIT
Eucerin pH5 vaji për dush është i pasur me lipide ushqyese, ndërsa përmban dekspantenol, të cilat e pakësojnë acarimin dhe parehatitë te lëkura e ndjeshme

PËRDORIMI
Masazhoni vajin në trup. Mund të përdoret në dush ose banjë aq shpesh sa kërkohet.

KUJDES
Të shmanget kontakti me sytë. Nëse vjen deri te kontakti, sytë të shpëlahen me ujë. Ashtu që të shmangni rrëshqitjen, gjithnjë shpëlani mbetjet e vajit nga vaska.

PAKETIMI
200ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Forma Farmaceutike

Vaj

Qëllimi

Për lëkurë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Banjë & Trup

Lloji i lëkurës

Të thatë dhe të ndjeshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin pH5 Shower Oil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *