Eucerin pH5 Losion

Spastroje

• Losion trupi
• Jep hidratim afatgjatë
• Rikthen mbrojtjen natyrore të lëkurës

Përshkrim

PËRSHKRIMI
I rekomanduar nga ana e shoqatës Gjermane për ndihmë personave me alergji të lëkurës
Lëkurës së ndjeshme i nevojitet kujdesi i posaçëm.
pH5 Losioni për trup është i zhvilluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme të trupit.
• E forcon funksionin barrierë të lëkurës
• Përmban 5% dekspantenol i cili e aktivizon rigjenerimin natyral të lëkurës
• Siguron hidratim afatgjatë të lëkurës
• Përthithet shpejtë
Dekspantenoli e stimulon rigjenerimin dhe e forcon funksionin natyral barrierë të lëkurës.
Rezultati: Lëkura juaj është e mbrojtur dhe e butë në prekje
Me studime klinike është vërtetuar efikasiteti i shkëlqyeshëm dhe toleranca në lëkurë.

PËRDORIMI
Aplikoni çdo ditë (ose më rregullisht nëse është e përshtatshme) pas dushit ose larjes.
Masazhojeni butë derisa të thithet plotësisht.
Për rezultate më të mira, përdorni në kombinim me një pastrues trupi nga diapazoni Eucerin pH5.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Forma Farmaceutike

Losion

Qëllimi

Për lëkurë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të thatë dhe të ndjeshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin pH5 Losion”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *