Eucerin pH5 Intime Wash

Spastroje

• Formulë ekstra-e butë me acidin laktik
• Ofron rehati dhe mbrojtje
• Qetëson acarimin

Lëng pastrues i butë
Formuluar posaçërisht për zonën intime. Rehaton, mbron dhe ndihmon për të qetësuar acarimin.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Eucerin Losioni për higjienë intime është i dedikuar posaçërisht për pastrimin e butë të regjionit intim.
 E mbron lëkurën nga ndikimet e dëmshme të mjedisit të jashtëm .
 E mirëmban mikroflorën normale.
Rezultati:
Me përdorim të përditshëm ruhet mikroflora intime e regjionit dhe mbrohet lëkura nga ndikimi i dëmshëm i mjedisit të jashtëm.
• I përshtatshëm posaçërisht për mukozën e regjionit intim.
Me hulumtime klinike është vërtetuar efikasiteti i shkëlqyeshëm dhe toleranca.
PËRBËRËSIT
Formulimi përmban acid laktik i cili e mbanë vlerën natyrale të pH të regjionit intim dhe e mbron lëkurën nga ndikimi i dëmshëm i mjedisit të jashtëm. Bisabololi e qetëson mukozën.

PËRDORIMI
Eucerin Intim-Protect mund të përdoret në dush ose banjë.
Vendosni një sasi të vogël në zonën intime dhe shpëlajeni tërësisht.
I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

PAKETIMI
250ml

Informacion shtesë

Sasia

250ml

Forma Farmaceutike

Losion

Qëllimi

Higjiena intime

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Higjiena femërore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin pH5 Intime Wash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *