Eucerin Men Deep Moisturizing Cream

Spastroje

• Rigjeneron, qetëson dhe në mënyrë intensive e ushqen lëkurën
• Për lëkurë të ndjeshme dhe problematike

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Rroja paraqet stres të përditshëm për lëkurën e meshkujve dhe mund të shkaktojë acarim dhe mikroprerje. Eucerin i RI SILVER SHAVE sistemi antibakterial për rrojë, e bën rrojën më të këndshme.

Inovacioni:
Formulimi After Shave Balsamit i bazuar në të arriturat më të reja shkencore, përmban jone të argjendit dhe Likokalkon A:
 Ndihmon në parandalimin e acarimeve të shkaktuara nga rroja siç janë mikroprerjet dhe skuqja.
 E freskon dhe qetëson lëkurën pas rrojës.

Rezultati:
Lëkura është e freskuar, qetësuar dhe e ushqyer.
Toleranca e mirë është e dëshmuar madje edhe te dermatiti atopik dhe te lëkura me tendencë ndaj akneve.

Informacion shtesë

Sasia

150ml, 50ml, 75ml

Forma Farmaceutike

Balsam, Krem, Xhel

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës, Të ndjeshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Men Deep Moisturizing Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *