Eucerin Man Silver Shave Gel

Spastroje

• Rigjeneron, qetëson dhe në mënyrë intensive e ushqen lëkurën
• Për lëkurë të ndjeshme dhe problematike

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Rroja paraqet stres të përditshëm për lëkurën e meshkujve dhe mund të shkaktojë acarim dhe mikroprerje. Eucerin i RI SILVER SHAVE sistemi antibakterial për rrojë, e bën rrojën më të këndshme.

Inovacioni:
Xheli për rrojë është i formuluar sipas të arriturave më të reja shkencore, përmban polimere speciale dhe jone të argjendit:
o Mundëson rrojë të detajuar ndërsa të butë
o Ndihmon në parandalimin e acarimeve të shkaktuara nga rroja siç janë mikroprerjet dhe skuqja.

Rezultati:
Lëkura është e butë, e lëmuar dhe e shëndoshë. Toleranca e mirë është e dëshmuar madje edhe te dermatiti atopik dhe te lëkura me tendencë ndaj akneve.

PËRDORIMI
Vendosni sasi të vogël të xhelit në shuplaka dhe fërkoni në lëkurë të lagët.

PAKETIMI
150 ml

Informacion shtesë

Sasia

150ml, 50ml, 75ml

Forma Farmaceutike

Balsam, Krem, Xhel

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës, Të ndjeshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Man Silver Shave Gel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *