Eucerin Lip Repair

Spastroje

• Lehtësim afatgjatë për buzët e thata dhe të çara
• Qetëson dhe riparon
• Me Dekspantenol, Vitamina E, Vitaminë C dhe Bisabolol
Me Dekspantenol, Vitaminë E, Vitaminë C, Bisabolol
Klinikisht dhe dermatologjikisht provohet se rigjeneron, qetëson dhe zbut buzët e thata dhe të çara.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Përmban kombinim të posaçëm të vitaminave E dhe C, bisabololit dhe dekspantenolit i cili i rigjeneron dhe ushqen buzët shumë të thata dhe të plasaritura. Ushqen me lipide dhe ofron hidratim. Pa parfum dhe lëndë konservuese.
Në një seri studimesh, Eucerin Lip Repair u provua të ishte efektive dhe e tolerueshme mirë nga pacientët me lëkurë të ndjeshme.

PËRDORIMI
Aplikoni Eucerin Lip Repair aq shpesh sa kërkohet.

PAKETIMI
10 ml

Informacion shtesë

Sasia

10ml

Forma Farmaceutike

Balsam

Qëllimi

Për buzë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për buzët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Lip Repair”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *