Eucerin Lip Aktiv Stik

Spastroje

• Balsam buzësh për buzë të ashpra
• Qetëson, hidraton dhe mbron
• SPF 15
Me Dexpanthenol dhe Vitamina E
Një balsam i butë por efektiv që qetëson dhe mbron buzët e thata, të ashpra dhe të ndjeshme.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
I ushqen dhe mbron buzët e ashpra dhe me plasaritje. Përmban përqendrim të lartë të dekspantenolit dhe vitaminës E, SPF 15. Dekspantenoli dhe Vitamina E qetësojnë, lagështojnë dhe mbrojnë nga faktorët e jashtëm të përditshëm siç janë ekspozimi ultraviolet dhe hidratimi i ulët. Pa parfum dhe paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni Eucerin Lip Active aq shpesh sa kërkohet.

PAKETIMI
4.8g

Informacion shtesë

Sasia

4.8g

Forma Farmaceutike

Balsam

Qëllimi

Për buzë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për buzët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Lip Aktiv Stik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *