Eucerin Hyaluron Filler + Volume Day Cream For Normal To Combination Skin

Spastroje

• I mbushë rrudhat e thella
• I rivendosë konturat e fytyrës me efekt lifting
• Krem ditor
• Për lëkurë normale të kombinuar
• SPF 15

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Me kohë, lëkura e fytyrës e humbë volumin dhe fortësinë. Ngadalë humbë forma rinore e fytyrës dhe konturat janë të shprehura gjithnjë e më pak.

INOVACIONI:
Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-lift i kombinon tre përbërës aktiv të cilët veprojnë në shtresat specifike të lëkurës:
1. Magnololi me efikasitet të lartë e ripërtërinë volumin e lëkurës së fytyrës ashtu që e rritë numrin dhe madhësinë qelizave të cilat i japin lëkurës volumin.
2. Oligo Peptidet e stimulojnë sintezën e kolagjenit dhe në këtë mënyrë e rrisin fortësinë e lëkurës.
3. Formulimi me Acid Hialuronik në mënyrë intensive e hidraton lëkurën dhe i mbushë rrudhat e thella.

Mbrojtja SPF15 + UVA në mënyrë efikase parandalon * plakjen e parakohshme të lëkurës dhe thellimit të rrudhave.

Me studime klinike dhe dermatologjike është dëshmuar toleranca dhe efikasiteti i mirë.

PËRDORIMI
Vendoseni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar mirë.
Butësisht masazhoni në lëkurë.
Prisni pesë deri në dhjetë minuta për kremin në lëkurë përpara se të vendosni makijazh.

KUJDES
Të shmanget kontakti me sytë.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

15ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Hyaluron Filler + Volume Day Cream For Normal To Combination Skin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *