Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Night Cream

Spastroje

• Krem dite kundër plakjes për lëkurë
• I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
• Mbush edhe rrudhat e thella
Krem dite kundër plakjes me mbrojtje SPF 15 dhe UVA
Mbush rrudhat e thella dhe përmirëson elasticitetin. Lëkura ndihet e fortë dhe duket e freskët dhe rrezatuese.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
E forcon strukturën e lëkurës: e përmirëson elasticitetin dhe i lehtëson madje edhe rrudhat e thella.
Me kalimin e viteve, ndryshon struktura e lëkurës. Humb elasticiteti, fortësia, shkëlqimi, ndërsa rrudhat dalin gjithnjë e më shumë.
Inovacioni:
1. Më shumë elasticitet: kombinim i veçantë i përbërësve inovativ, Arktini përmirëson procesin e ripërtëritjes së kolagjenit në qelizat e lëkurës, përderisa Silimarini e mbron kolagjenin dhe elastinën nga stresi oksidues. Lëkura është më e fortë, ndërsa elasticiteti më i madh.
2. Shkëlqimi: antioksiduesi Silimarin në nivel qelizor aktivizon mikroqarkullimin në lëkurë. Lëkura duke e shkëlqyeshme dhe e freskët.
3. Më pak rrudha: formulimi me acid hialuronik, si me zinxhir të shkurtër ashtu edhe me atë të gjatë, dukshëm i lehtëson rrudhat e thella.
Përveç kësaj, formulimi ma vaj Argani, i pasuruar me lipide ushqyese, ndihmon në ripërtëritje dhe në mënyrë intensive e ushqen lëkurën gjatë natës.
Me studimet klinike dhe dermatologjike është dëshmuar efikasiteti shumë i mirë dhe toleranca në lëkurë.
PËRDORIMI
Vendoseni në mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar mirë.
Masazhojeni butësisht në lëkurë.
Për rezultate më të mira, përdorni në kombinim me produkte të tjerë në gamën Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity.

KUJDES
Të shmanget kontakti me sytë.

RUAJTJA
Të ruhet në temperaturë nën 250C.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Night Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *