Eucein Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Serum

Spastroje
  • Serum kundër plakjes që zvogëlon njollat e moshës dhe parandalon rishfaqjen e tyre, mbush rrudhat e thella dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Zvogëlon njollat e pleqërisë.
Mbush rrudhat dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.

Efikasitet i trefishtë kundër plakjes:
* Më pak rrudha: formulim me acid Hialuronik, si me zinxhir të shkurtër ashtu edhe me zingjir të gjatë, lehtëson dukshëm rrudhat e thella.
* Më shumë elasticitet: Arktina përshpejton procesin e rinovimit të kolagjenit në qelizat e lëkurës. Lëkura është më e fortë dhe elasticiteti rritet.
* Më pak njolla të plakjës: Tiamidoli në mënyrë efektive zvogëlon njollat ​​e errëta dhe parandalon përsëritjen e tyre me përdorim të rregullt. Lëkura është e freskët dhe e shndritshme. Rezultatet e para të dukshme pas dy javësh të aplikimit.

Rezultati:
Lëkurë më e fortë, rrudha të mbushura dhe ten i njëtrajtshëm.
Hulumtimet klinike dhe dermatologjike kanë dëshmuar efikasitet dhe tolerancë shumë të mirë në lëkurë

PËRDORIMI
Të vendoset në lëkurën e pastruar mirë të fytyrës. Të përdoret maksimalisht deri në 4 aplikime të preparatit me thiamidolom gjatë ditës.
Të shmanget kontakti i drejtëpërdrejtë me sytë.
Bazë e mirë për trajtim të ditës ose natës që pason.
Jo komedogjen.

KUJDES
Të shmanget kontakti i drejtëpërdrejtë me sytë.

RUAJTJA
Të ruhet në temperaturë deri në 25°C.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucein Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Serum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *