Eucerin Hyaluron Filler + Elasticity Facial Oil

Spastroje

• Ushqyes dhe qetësues
• Përmirëson elasticitetin
• Mbështet aftësinë ripërtëritëse natyrore të lëkurës
• Lëkura ndihet e lëmuar dhe duket

Përshkrim

PËRSHKRIMI
E përmirëson elasticitetin dhe e rritë rezistencën e lëkurës.

Me kalimin e viteve, ndryshon struktura e lëkurës. Humb elasticiteti, fortësia, shkëlqimi, ndërsa rrudhat dalin gjithnjë e më shumë.

Inovacioni:
1. Më shumë elasticitet: formulimi i pasuruar me vajra esenciale e bën lëkurën më të fortë dhe më elastike.
2. Më shumë rezistencë: formulimi me vitaminë E si antioksidans i cili e kundërshton stresin oksidativ, e ruan rezistencën e lëkurës.
3. Lëkurë e lëmueshme: formulimi me vaj Argani, i pasur me lipide ushqyese e bën lëkurën të lëmueshme.
4. Lëkurë më e shkëlqyeshme: formulimi me vaj të Lule Basamit në mënyrë intensive e ushqen lëkurën, për ten me shkëlqim dhe të freskët.

Me hulumtimet klinike dhe dermatologjike është dëshmuar efikasiteti dhe toleranca shumë e mirë në lëkurë.

PËRDORIMI
Të vendosen disa pika në maje të gishtërinjve dhe të aplikohen në fytyrë, qafë dhe dekolte paraprakisht të pastruara mirë.

KUJDES
Të shmanget kontakti me sytë.

RUAJTJA
Të ruhet në temperaturë nën 250C.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml

Forma Farmaceutike

Vaj

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Hyaluron Filler + Elasticity Facial Oil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *