Eucerin Hyaluron Filler Day Cream Normal To Combination Skin

Spastroje

• Krem dite anti-plakje me Acid Hialuronik
• Për lëkurë normale dhe të kombinuar
• Redukton dukshëm vijat e holla dhe rrudhat për një pamje të rinuar
Krem dite anti-plakje për lëkurë normale dhe të kombinuar me mbrojtje UVB dhe UVA
Një krem dite që në mënyrë efektive pompon edhe rrudhat më të thella për një pamje të rinuar.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
I mbushë madje edhe rrudhat më të thella për dukje më rinore
SPF 15
Gjatë plakjes, sasia e acidit hialuronik në lëkurë bie gjë që shkakton formim të rrudhave dhe dukje të plakur.
Inovacioni:
1. Acidi hialuronik me masë molekulare të lartë vepron aty ku gjenden rrudhat e holla – në shtresat e sipërme të lëkurës.
2. Acidi hialuronik me masë molekulare 40x më të vogël, depërton me thellë në lëkurë dhe aty ku zhvillohen rrudhat më të thella.
3. Saponina glicinë e stimulon sintezën e acidit hialuronik thellë në lëkurë, aty ku formohen rrudhat e thella.
Mbrojtja SPF 15+UVA në mënyrë efikase e parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës dhe thellimin edhe më të madh të rrudhave.
Rezultati: I mbushë madje edhe rrudhat më të thella për dukje më rinore Me studime klinike dhe dermatologjike është dëshmuar toleranca dhe efikasiteti i mirë në lëkurë.

˟në krahasim me Acidin Hialuronik me masë molekulare të lartë të cilin poashtu e përmban

PËRDORIMI
Vendoseni në mëngjes në një fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar mirë.
Masazhoni butësisht në lëkurë.
Për rezultate më të mira, përdorni në kombinim me Eucerin Hyaluron-Filler Night, Eucerin Hyaluron-Filler Eye SPF15 dhe Eucerin Hyaluron-Filler Concentrate.

RUAJTJA
Të ruhet në temperaturë deri 25°C.

KUJDES
Të shmanget kontakti direkt me sytë.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Hyaluron Filler Day Cream Normal To Combination Skin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *