Eucerin Hyaluron Filler Booster

Spastroje

• Xhel tepër i lehtë dhe freskues
• Për të gjitha llojet e lëkurës përfshirë lëkurën e ndjeshme
• Nxitje e menjëhershme e lagështisë

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Një xhel hidratues dhe freskues që i jep lëkurës një nxitje të menjëhershme të lagështisë dhe rrit hidratimin e lëkurës deri në 24 orë.

Risia:
Formulim jashtëzakonisht i lehtë dhe freskues në formë xheli i cili përthithet shpejtë nga lëkura. Me vetëm 11 përbërës, është i përshtatshëm për të gjitha tippet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme. Formula është e pasuruar me një kombinim të acidit hijaluronik me përqendrim të lartë dhe glicerinë, të cilat normalisht gjinden në lëkurë dhe ndihmojnë në hidratimin e menjëhershëm si dhe hidratimin intensiv.

Rezultatet:
Lëkurë e hidratuar mirë, e lëmuar dhe e shëndetshme.
Studimet llinike dhe dermatologjike konfirmojnë tolerancën e mirë dhe efikasitetin në lëkurë.
Shumë i përshtatshëm si bazë për grimim.
Jo komedogjen.

PËRDORIMI
Aplikoni si hap të parë të kujdesit ditor në mëngjes dhe mbrëmje, në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruara mirë paraprakisht.
Masazhoni butësisht lëkurën.

KUJDES
Shmangni kontaktin e drejtëpërdrejtë me sytë.

RUAJTJA
Të ruhet në temperaturë deri në 25°C.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

24ml (8mlx3), 30ml

Forma Farmaceutike

Serum, Xhel

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Hyaluron Filler Booster”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *