Eucerin Hyal Urea Night

Spastroje

Kujdes intensiv gjatë natës për zvogëlimin e rrudhave për lëkurën e thatë me rrudha
Eucerin Hyaluron-Filler + Ure Night siguron lagështi intensive, zvogëlon shfaqjen e vijave të thata dhe rrudhave, me 5% ure dhe Acid Hialuronik.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Hidratim intensiv gjatë natës.
Trajtim kundër rrudhave të thella.

Kreamidet-3 e rigjenerojnë lëkurën
* Për kujdesin e natës të lëkurës së thatë dhe shumë të thatë të fytyrës me prirje ndaj rrudhave
* Si kujdes shtesë te dermatiti atopik dhe psoriaza
* Pa parfum dhe ngjyra ashtu që të zvogëlohet në minimum rreziku nga acarimi i lëkurës.
Inovacioni:
Kombinimi special me 5% Ure dhe Acid Hialuronik, siguron lagështi intensive dhe njëkohësisht e zvogëlon dukjen e rrudhave. Formulimi me Keramide-3 rigjeneron lëkurën gjatë natës. Tekstura e lehtë e kremit e len lëkurën me ndjenjë të këndshme.

Rezultati: Lëkura është e mbrojtur gjatë nga tharja. Pakësohet ndjenja e shtrëngimit. Lëkura bëhet e lëmuar dhe e kadifenjtë, dukshëm është më e fortë, ndërsa shenjat e plakjes pakësohen.
Studimet klinike dhe dermatologjike vërtetojnë:
Efikasitetin dhe tolerancën shumë të mirë në lëkurë – madje edhe te lëkura me dermatit atopik dhe psoriazë.

PËRDORIMI
Kremi Hyal-Urea të alikohet çdo mbrëmje pas pastrimit, në fytyrë, qafë dhe dekolte. Për rezultatet më të mira përdorni edhe Hyal-Urea kremin e ditës.

RUAJTJA
Të ruhet në temperaturë deri 25°C.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të thate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Hyal Urea Night”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *