Eucerin DermoPure Micellar Water

Spastroje

• Një trajtim dy-në-një që mbulon dhe ndihmon në zvogëlimin e njollave

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Eucerin DermoPURE Korektori mundëson veprim të dyfishtë – qetëson inflamacionin dhe mbulon parregullsitë.
Eucerin DERMOPURE Korektori është një korrektues me Acid Salicilik i provuar se zvogëlon dhe mbulon puçrrat dhe pikat e zeza. Mbulon pa probleme njollat, ndërsa zvogëlon puçrrat dhe zhbllokon poret e bllokuara.

Hulumtimet klinike dhe dermatologjike dëshmojnë tolerancë shumë të mire dhe efikasitet te lëkura problematike.

PËRDORIMI
Korektori të aplikohet si shtresë e hollë në sipërfaqet e synuara 1 deri 3 herë gjatë ditës.

KUJDES
Përdorimi i synuar tek të rriturit dhe fëmijët e moshës mbi 8 vjeç.
Mos aplikoni në buzët tuaja ose në lëkurën nën sytë tuaj.
Shmangni kontaktin me sytë.

RUAJTJA
Të ruhet në temperaturë nën 35°C.

PAKETIMI
2.5 g

Informacion shtesë

Sasia

100ml, 2.5g, 200ml, 400ml, 40ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Korektor, Krem, Scrub, Tonik, Ujë micellar, Xhel

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të yndyrshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin DermoPure Micellar Water”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *