Eucerin DermoCapillare Anti-Dandruff Gel Shampo

Spastroje

• Zvogëlon dukshëm zbokthin e thatë
• Pastron butësisht lëkurën e kokës dhe flokët
• Qetëson kruarjet
Shampon kundër zbokthit të thatë
Ky shampon i butë për zbokthin në mënyrë efektive kontrollon zbokthin e thatë dhe qetëson kruajtjen duke pastruar butësisht lëkurën e kokës dhe flokët.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Për zbokth të thatë, fluska të bardha të cilat biejnë nga koka. Formulim i butë i cili parandalon tharjen dhe acarimin.
Përmban klimbazol, pirokton olaminë dhe polidokanol.
Në mënyrë efikase dhe afatgjatë e zgjidhë problemin e zbokthit të thatë.
E qetëson kruarjen.

Efektet:
– E përmirëson dukshëm gjendjen e lëkurës së kokës.
– Klimbazoli dhe pirokton olamina reduktojnë shfaqjen e zbokthit dhe në mënyrë efikase e mbajnë problemin nën kontroll.
– Polidokanoli veçse e qetëson lëkurën e kokës pas përdorimit të parë dhe e lehtëson kruarjen.
– Lëkura bëhet e butë, e shëndoshë dhe e shkëlqyeshme.

PËRDORIMI
Të fërkohet në flokë të lagët, të lihet të qëndrojë 1 minutë e pastaj të shpëlahet mirë.
E përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Me studime dermatologjike dhe klinike është dëshmuar efikasiteti dhe toleranca e mirë te personat me lëkurë të thatë të kokës.

PAKETIMI
250 ml

Informacion shtesë

Sasia

250ml

Forma Farmaceutike

Gel Shampon, Shampon

Qëllimi

Kundër zbokthit

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin DermoCapillare Anti-Dandruff Gel Shampo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *