Eucerin DermatoClean 3 in 1 Fluid Micellar 200ml

Spastroje

• Në mënyrë efikase e pastron dhe e largon makijazhin nga fytyra
• I mundëson lëkurës të merr frymë më mirë
• Pa parfum, ngjyrë, alkool dhe paraben
• I testuar në lëkurë të ndjeshme të fytyrës & dhe në sipërfaqen përreth syve

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Eucerin® DermatoCLEAN 3 në 1 Fluidi micelar është mjet praktik për pastrim, largim të makijazhit përreth syve dhe tonik në një produkt. Përmban kompleks shumë efikas por të butë të substancave të cilat mundësojnë pastrim të plotë si dhe substanca për hidratim të lëkurës më origjinë natyrale.

Rezultati:
 Lëkura është e pastër dhe e freskuar.
 Lëkura mund të merr frymë më mirë si dhe është e përgatitur në mënyrë të shkëlqyeshme për kujdes.

Studimet klinike dhe oftalmologjike e kanë dëshmuar tolerancën shumë të mirë madje edhe te lëkura e ndjeshme si dhe te sipërfaqja e ndjeshme përreth syve. I përshtatshëm edhe për personat që mbajnë thjerrëza kontakti

PËRDORIMI
Çdo mëngjes dhe mbrëmje të pastrohet tërësisht fytyra, qafa dhe dekolteja me vatë pambuku.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml, 400ml

Forma Farmaceutike

Qumësht, Tonik, Ujë micellar, Xhel

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin DermatoClean 3 in 1 Fluid Micellar 200ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *