Eucerin Caring Oil

Spastroje

• Me vajra 100% natyralë të farës së Lulediellit, Jojoba dhe Bajame
• Ndihmon në parandalimin dhe zvogëlimin e strijave me masazh të rregullt
• Rrit elasticitetin e lëkurës
Ndihmon në parandalimin dhe zvogëlimin e dukshëm të strijave
Masazh i rregullt me Vajin e Kujdesit Eucerin stimulon qarkullimin e gjakut dhe rrit elasticitetin e lëkurës.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
• E përmirëson elasticitetin
• Efikas kundër strijeve
• Me 100% vajra natyrale
Lëkurës së ndjeshme i nevojitet kujdes i posaçëm. Eucerin Vaji për trup është i formuluar për nevojat e lëkurës së ndjeshme, posaçërisht gjatë shtatzënisë. Përthithet shpejtë nga lëkura dhe njëkohësisht e freskon atë. Ka aromë të këndshme.
Eucerin Vaji për trup përmban vajra natyrale të përzgjedhura si dhe përmbajtje të lartë të acideve yndyrore esenciale. Në përmbajtje bën pjesë vaji i lulediellit, i bademit dhe susamit. Poashtu vaji është i pasuruar me vitaminë E natyrale.
Me përdorim të rregullt vjen deri te zbutja e dukshme e strijeve ndërsa lëkura bëhet e lëmueshme dhe e butë.
PËRDORIMI
Vaji të aplikohet dy herë në ditë në sipërfaqet e dëshiruara me fërkim të butë, rrethor derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

PAKETIMI
125ml

Informacion shtesë

Sasia

125ml

Forma Farmaceutike

Vaj

Qëllimi

Për strija

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të ndjeshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Caring Oil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *