Eucerin Atopi Shower Oil

Spastroje

• Një pastrues i butë ditor për lëkurën me Dermatit Atopik
• Me vajra Omega-3 dhe Omega-6
• I përshtatshëm për të rritur, fëmijë dhe foshnje mbi tre muaj
Mbron pengesën e lëkurës nga tharja dhe kruajtja e mëtejshme
Pastron dhe zbut butësisht lëkurën atopike të thatë dhe të irrituar me vajra Omega-3 dhe Omega-6.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Vaj për dush me omega acide yndyrore
Për përdorim të përditshëm
E ripërtërinë funksionin e barrierës së lëkurës
Mbron nga tharja
I përshtatshëm edhe për foshnjat
Pa parfum dhe paraben

Eucerin AtopiControl vaji për dush
• Për larje dhe dush të përditshëm të lëkurës së thatë me prirje për lëkurë atopike të thatë
• Në mënyrë që të zvogëlohet në minimum rreziku nga acarimi dhe alergjitë, produkti nuk përmban paraben, parfum dhe ngjyra.

Rezultati:
• Mbron nga tharja e mëtejme e lëkurës
• Pastron butësisht, ushqen dhe e pakëson kruarjen.

Të ruhet në temperaturë deri 25°C.
PËRDORIMI
të vendoset Eucerin® AtopiControl vaji për dush në lëkurë të lagët, të fërkohet lehtësisht dhe të shpëlahet mirë. Trupi të thahet butësisht me peshqir, duke pasur parasysh që të mos fërkohet lëkura. Të përdoret për banjë për fëmijët.

KUJDES
Të shpëlahen mbetjet e vajit nga vaska apo kabina. Të shmanget kontakti me sytë. Në rast të kontaktit me sytë, sytë të shpëlahen me ujë të vaktë.
PAKETIMI
400ml

Informacion shtesë

Sasia

400ml

Forma Farmaceutike

Vaj

Qëllimi

Për lëkurë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Banjë & Trup

Lloji i lëkurës

Të thate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Atopi Shower Oil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *