Euceirn Aquaporin Active With Spf 25

Spastroje

Ky krem përdoret:
* Për lëkurë të ndjeshme
* Hidratim intensiv, afatgjatë
* Për të gjitha llojet e lëkurës
* UVA mbrojtje nga dielli+ SPF25

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Lëkura e dehidruar e ndjeshme shpesh ka të çekuilibër lagështin natyrale, që rezulton me ndjenjë të shtrëngimit dhe parehatisë.

AQUAporin Active ofron hidratim intensiv dhe afatgjatë për lëkurën e ndjeshme të fytyrës, ashtu që ajo të jetë fisnike, e butë dhe e shkëlqyeshme. SPF25 + UVA për mbrojtje efikase nga dëmtimi i lëkurës së shkaktuar nga dielli.

Inovacioni:
Formula me gliko-glicerol identik natyral i cili ndihmon në krijimin e rrjetës të kanaleve aquaporinë të ujit ndërmjet qelizave dhe mundëson qarkullimin e ujit në shtresat sipërfaqësore të lëkurës, për hidratim optimal.

Rezultati:
Mbrojtje UVA/UVB; 
Përthithet shpejtë;
Bazë e shkëlqyeshme për grim;
Pa veti komedogjene;
Pa parfum;
Pa paraben.

Studimet klinike dhe dermatologjike kanë vërtetuar efikasitetin e lartë dhe tolerancën e mirë në lëkurë të ndjeshme të lëkurës.

PËRDORIMI
Vendoseni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte duke masazhuar butësisht në lëkurë pas pastrimit.

KUJDES
Të shmanget kontakti me sytë.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

15ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të thate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Euceirn Aquaporin Active With Spf 25”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *