Eucerin Antiprespirant Intensive

Spastroje

Eucerin Antiprespirant Intensive është antiperspirant me aromë të lehtë me alumin që është provuar klinikisht se zvogëlon djersitjen dhe mbron nga aroma për 72 orë. Ideale për ata që përjetojnë djersitje të tepruar.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Formula me dy përbërës aktiv të dëshmuar, alumin klorurin dhe alumin klorhidratin, siguron pakësim afatgjatë të djersitjes intensive dhe aromës së pakëndshme.

Rezultati: pakësim afatgjatë i transpirimit.

PËRDORIMI
Të aplikohet në mbrëmje në lëkurë të pastër, të thatë dhe të pa acaruar.
Tri ditët e para të aplikohet çdo mbrëmje, pastaj jo më shpesh se çdo të dytën natë apo më rrallë, varësisht sipas nevojës. Të lihet të thahet para veshjes, ashtu që të mos mbesin njolla në rroba.

KUJDES
Të shmanget kontakti me sytë.
Të mos përdoret menjëherë pas rrojës.
Të mbahet larg arritshmërisë së fëmijëve.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Roll-on, Sprej

Qëllimi

Për djersitje

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Deodorantë & Antiprespirant

Kohëzgjatja

24H, 48H, 72H

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Antiprespirant Intensive”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *