Eucerin Deodorant Roll-on 50ml

Spastroje

• Për djersitje të tepruar
• Pakësim i djersitjes për 91%
• Veprim 72 orë
• Klinikisht i dëshmuar në pakësimin e djersitjes dhe aromës së pakëndshme
• Pa alkool

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Formula me dy përbërës aktiv të dëshmuar, alumin klorurin dhe alumin klorhidratin, siguron pakësim afatgjatë të djersitjes intensive dhe aromës së pakëndshme.

Rezultati: pakësim afatgjatë i transpirimit.

PËRDORIMI
Të aplikohet në mbrëmje në lëkurë të pastër, të thatë dhe të pa acaruar.
Tri ditët e para të aplikohet çdo mbrëmje, pastaj jo më shpesh se çdo të dytën natë apo më rrallë, varësisht sipas nevojës. Të lihet të thahet para veshjes, ashtu që të mos mbesin njolla në rroba.

KUJDES
Të shmanget kontakti me sytë.
Të mos përdoret menjëherë pas rrojës.
Të mbahet larg arritshmërisë së fëmijëve.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Roll-on, Sprej

Qëllimi

Për djersitje

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Deodorantë & Antiprespirant

Kohëzgjatja

24H, 48H, 72H

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Deodorant Roll-on 50ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *