Eucerin Anti Redness Soothing Care

Spastroje

• Mbulohet skuqja në lëkurë ndërsa teni është i njëtrajtshëm
• Aty për aty por edhe për kohë të gjatë e largon skuqjen
• Lëkurës ja kthen ndjenjën e këndshme

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Formulimi i zhvilluar posaçërisht për lëkurë tejet të ndjeshme, rozace apo kuperozë, është i kombinim i përbërësve aktiv: SymSitive* i cili në mënyrë efikase rregullon shkallën e ndjeshmërisë së lëkurës duke vepruar direkt në shkaktar dhe Likokalkon A i cili në mënyrë efikase e pakëson skuqjen e lëkurës. Pigmentet e gjelbra e mbulojnë skuqjen në lëkurë dhe teni është i njëtrajtshëm.

Studimet klinike e vërtetojnë:
Tolerancën e lartë dhe efikasitetin e shkëlqyeshëm të produktit në lëkurë shumë të ndjeshme, lëkurë me rozace.

PËRDORIMI
Të aplikohet çdo mëngjes në fytyrë të pastruar mirë përmes fërkimit të lehtë. Në pjesët e skuqura, të aplikohet sasi më e madhe e produktit.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

50ml

Forma Farmaceutike

Krem

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Koha e Përdorimit

Ditë, Natë

Lloji i lëkurës

Të ndjeshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Anti Redness Soothing Care”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *