Eucerin Anti Pigment Day SPF30

Spastroje

 Eucerin Anti Pigment krem ditor me SPF30 redukton në mënyrë efektive njollat e errëta dhe parandalon rishfaqjen e tyre.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Në mënyrë efikase zvogëlon njollat e errëta dhe parandalon paraqitjen e sërishme të tyre.
Jep pamje të njëtrajtshme dhe shkëlqyese.

Ekspozimi ndaj rrezeve të diellit, hormonet dhe plakja si shkaktarë mund ta kenë shfaqjen e hiperpigmentimit, të tilla si njollat e errëta dhe njollat e plakjes, duke e bërë tenin e fytyrës jo të njëtrajtshëm.

Risi:
Tiamidoli i patentuar:
•Vepron në shkaktarin kryesor të krijimit të hiperpigmentimit;
•Zvogëlon prodhimin e melaninës dhe parandalon paraqitjen e sërishme të njollave të errëta nëse përdoret rregullisht.

SPF 30+UVA në mënyrë efikase parandalojnë krijimin e njollave të reja nga veprimi i rrezeve të diellit.

Rezultatet:
Rezultatet e para janë të dukshme pas dy javësh të aplikimit dhe me përmirësim të vazhdueshëm konstanst në përdorimin e rregullt. Jep një pamje të njëtrajtshme dhe të shkëlqyeshme.

PËRDORIMI
Aplikoni kremin në fytyrë një herë në mëngjes. Përdorni maksimalisht 4 aplikime me tiamidol gjatë ditës.

KUJDES
Shmangni kontaktin direkt me sy.

RUAJTJA
Të ruhet në temperatura deri në 25 ° C.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin Anti Pigment Day SPF30”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *