Eucerin After Sun Sensitive Relief Gel-Cream

Spastroje

• Riparim qelizor, qetëson menjëherë, riparon dëmtimin e lëkurës të shkaktuar nga dielli
• I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, i ndjeshëm dhe i ndjeshëm ndaj alergjive nga dielli
• Për fytyrën dhe trupin

Përshkrim

PËRSHKRIMI
• Lehtësim për lëkurën e ndjeshme
• Mbrojtje anti-oksiduese*
• Krem-xhel pas rrezitjes për fytyrë dhe trup
• Qetëson dhe ndihmon në rigjenerimin e lëkurës në ndjeshme dhe lëkurës me tendencë ndaj alergjive
• Pa parfum dhe emulgator
• Teksturë e këndshme për përdorim

Inovacioni Eucerin te mbrojtja nga dielli:
Mbrojtja antioksiduese *: Antioksiduesi Alfa-glukozilrutinë neutralizon radikalet e lira, shakatarët kryesor për zhvillimin e alergjisë në diell. Likokalkoni A ndihmon edhe më shumë në rigjenerimin e lëkurës.
• Teksturë e këndshme për përdorim.
• Pa parfum dhe emulgator – ashtu që të zvogëlohet në minimum rreziku nga acarimi.
Me studime klinike dhe dermatologjike është dëshmuar toleranca shumë e mirë te pacientët me alergji në diell.
PËRDORIMI
Të aplikohet njëtrajtësisht në lëkurë të pastruar pas ekspozimit në diell.

PAKETIMI
150 ml

Informacion shtesë

Sasia

150ml

Forma Farmaceutike

Krem-Xhel

Mosha

Të rritur

Qëllimi

Mbrojtje nga dielli

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi ndaj diellit

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Eucerin After Sun Sensitive Relief Gel-Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *