Euceirn Anti Pigment Dual Serum

Spastroje
  • Një serum i dyfishtë me Thiamidol dhe acid Hialuronik
  • Redukton në mënyrë efektive njollat e pigmenteve dhe parandalon rishfaqjen e tyre

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Në mënyrë efikase zvogëlon njollat e errëta dhe parandalon paraqitjen e sërishme të tyre.
Jep pamje dhe shkëlqim të njëtrajtshëm.

Risia:
Formulimi në kuti/dhomë ngjyrë rozë përmban Tiamidol të patentuar, përderisa formulimi në kuti/dhomë të bardhë përmban përqëndrim të lartë të acidit Hialuronik.

Rezultati:
Rezultatet e para janë të dukshme pas vetëm dy javë nga përdorimi dhe me përmirësim të vazhdueshëm duke e përdorur rregullisht. I jep lëkurës së fytyrës pamje dhe shkëlqim të njëtrajtshëm.

PËRDORIMI
Të aplikohet në fytyrë një herë gjatë ditës. Të përdoret maksimalisht 4 herë produkti me tiamidol gjatë ditës.

KUJDES
Të shmanget kontakti direkt me sytë.

RUAJTJA
Të ruhet në temperature deri në 25°C.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml, 50ml

Forma Farmaceutike

Krem, Serum

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Eucerin

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Euceirn Anti Pigment Dual Serum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *