Dermablend Fluid Fondation 45 Gold

Spastroje

Kjo pudër e lëngët është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe ideale për mbulimin e skuqjes dhe rozaces, kapilarët, njollat e pigmenteve ose vitiligo. Përveç kësaj, ajo siguron një ngjyrë të balancuar mirë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Mbulim i lartë, qëndron gjatë, i përshtatshëm për shqetësime të lëkurës si njollat e errëta, rrathët e errëta, skuqjet, humbjet e pigmentit, tatuazhet dhe plagët.
Shqetësimet e lëkurës fshehën dhe fytyra duket më e mire.
Ndjesi rehatie në lëkurë.
SPF 35 mbrojtje nga dielli.
Dermablend Fluid është formuluar me përqendrim të lartë të pigmenteve 25% për një dukje të përsosur, siguron deri në 16 orë mbulim, madje edhe 24-orë hidratim. I përshtatshëm për të gjitha moshat dhe të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme.
– Hipoalergjenik.
– Testuar nën kontroll dermatologjik.
– Jo-komedogjenik.
– Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Vendoseni pudrën e lëngët me anë të gishtave apo sfungjerit ose brushës për aplikim të pudrës. Përsëriteni derisa të keni arritur mbulim të dëshiruar.

Lloji i lëkurës: për të gjitha tipet e lëkurës.

PAKETIMI
30 ml

Informacion shtesë

Sasia

30ml

Lloji i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Faktori mbrojtës

35

Qëllimi

Për fytyrë

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për lëkurën

Ngjyra

15 Opal, 20 Vanilla, 25 Nude, 30 Beige, 35 Sand, 45 Gold

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dermablend Fluid Fondation 45 Gold”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *