Dercos Shampoo Energising 200ml

Spastroje

Shampo për meshkujt dhe femrat, të cilët kanë rënie të flokëve.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Formula ushqyese e shamponit është e pasuruar me molekulën tonë të patentuar Aminexil dhe vitaminat PP, B5 dhe B6.
Duke u bërë molekulë referuese kundër rënies së flokut në farmaci, Aminexil është rezultat i 10 viteve të hulumtimit, të mbrojtur nga 2 patenta. Efektshmëria e tij është provuar kundër placebos. Aminexil pengon ashpërsimin e mbështjelljes së kolagjenit, për të ruajtur fleksibilitetin dhe elasticitetin ndaj indeve që rrethojnë rrënjën dhe lejojnë atë të ankorohet më fort në kokë.
Flokët rifitojnë energji dhe vitalitet nga rrënjët deri në fund.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni shampon në lëkurën e kokës dhe në flokë të lagur. Masazhoni butësisht dhe shpëlani. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlaje menjëherë me shumë ujë.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Forma Farmaceutike

Shampon

Qëllimi

Renia e flokeve

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Gjinia

Për femra, Për meshkuj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dercos Shampoo Energising 200ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *