Dercos Shampo Anti-Dandruf Dry Hair

Spastroje

Formulë e patentuar e pasur me Selenium DS dhe Cohesyl. Skalpi i flokut qetësohet menjëherë pas përdorimit dhe pastrohet plotësisht. Pamja e copëzave të zbokthit të pranishëm në flokë zhduket pas larjes së parë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Shampo kundër zbokthit, largon zbokthin dukshëm që nga aplikimi i parë dhe ndihmon për të parandaluar kthimin e tij. Mbetet efikase deri në gjashtë javë pasi trajtimi është ndalur. Efikasiteti i testuar nën kontrollin dermatologjik.

Kundër zbokthit
Skalpit të kokës i rikthehet gjithë shëndeti i tij: zbokthi eliminohet, lëkura e kokës është rregulluar.
Nga aplikimi i parë, ajo punon në zbokthin e vazhdueshëm dhe zvogëlon kruarjet.
Efikasiteti zgjat deri në gjashtë javë pas trajtimit.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni 2-3 herë në javë në flokë të lagur për 4-6 javë me radhë për një trajtim intensiv.
Shpëlajeni mire.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Forma Farmaceutike

Shampon

Qëllimi

Kundër zbokthit

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Tipi i flokëve

Dry Hair, Normal To Oily Hair

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dercos Shampo Anti-Dandruf Dry Hair”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *