Dercos Shampo Neigenic

Spastroje

Shampo e përshtatshme për flokë të hollë dhe pa volum.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Shampo i parë me molekulën e patentuar të stemoxidinë – + teknologji pro-densifikuese.
Një formulë kristalore ultra e lehtë e pasuruar me agjentë stilimi për stilim të lehtë, për të ju dhënë flokë më të mirë, pa u ndjerë keq për flokët tuaja.
E përshtatshme edhe për përdorim të përditshëm.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni shampon në lëkurën e kokës dhe në flokë të lagur. Masazhoni butësisht dhe shpëlani. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlaje menjëherë me shumë ujë.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Forma Farmaceutike

Shampon

Qëllimi

Mirëmbajtja e flokëve

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Tipi i flokëve

Të gjitha tipat e flokëve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dercos Shampo Neigenic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *