Ultra Soothing - Shampoo for Reactive Scalp and Dry Hair

Spastroje

Shampo i cili qetëson menjëherë lëkurën e ndjeshme të kokës dhe zvogëlon kruarjen duke dhënë rehati 48-orëshe.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Shampo pa sulfate që vepron në problemet kryesore të lëkurës së kokës së ndjeshme: kruajtje, shqetësimet në lëkurë të kokës si dhe u jep flokëve shkëlqim dhe butësi.
Formula e pastrimit ekstra e butë e Shamponit ultra-qetësues përmban një përbërës qetësues, Calmoxine®, që lejon që ajo të ketë një mbrojtje të fortë të qelizave të lëkurës. Ky shampo qetësues mbron cilësinë e mburojës natyrore të shtresës së lëkurës së kokës dhe lehtëson çdo kruarje të kokës. Formula e butë, e pastër e Shamponit Dermo qetësues e cila lë flokët të lehtë për t’i stiluar, me shkëlqim dhe plot vitalitet. Teknologjia e patentuar Calmoxine® zvogëlon shqetësimet në lëkurën e kokës.
Zbut acarimet e kokës nga aplikimi i parë dhe heq shqetësimet në lëkurë të ndjeshme të kokës.
Zvogëlon ndjenjat e kruajtjes pas aplikimit të 3-të.
Flokët shkëlqejnë, ruajnë volumin dhe vitalitetin.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.
Nuk përmban Sulfate.
Nuk përmban Silikon.

PËRDORIMI
Aplikoni sa herë që kërkohet në flokë të lagur.
Shpëlajeni mirë.

PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml

Forma Farmaceutike

Shampon

Qëllimi

Mirëmbajtja e flokëve

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Tipi i flokëve

Densi Solution, Dry Hair, Neigenic, Normal To Oily Hair, Oily Hair

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ultra Soothing – Shampoo for Reactive Scalp and Dry Hair”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *