Dercos Aminexil Clinical -5 Men

Spastroje

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 Men është një trajtim intensiv i mbrojtjes nga rënia e flokëve me veprim multi-target, për meshkujt me rënie flokësh kronike ose sezonale.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
E provuar klinikisht. Humbja e flokëve ngadalësohet.
Pas 3 javësh, lëkura e kokës është e përforcuar. Flokët rifitojnë forcën.
Kombinim ekskluziv i Aminexil, një molekulë referencë kundër rënies së flokut me efikasitet klinik, me 5 përbërës aktivë, për një veprim të plotë.
EFIKASITETI KUNDËR RËNIES I REGJISTRUAR NË 6 JAVË
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
– Trajtimi intensiv:
1 ampull në ditë për 6 javë. Mund të aplikohet në flokë të thatë ose të lagur.

– Mënyra e trajtimit:
3 ampulla në javë.
Përdorimi i jashtëm. Mos e gëlltit. Shmangni aplikimin në lëkurë të irrituar ose në sy. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlaje menjëherë.

PAKETIMI
21X6ml

Informacion shtesë

Sasia

21x6ml

Forma Farmaceutike

Ampulla

Qëllimi

Renia e flokeve

Brendi

Vichy

Kujdesi Personal

Kujdesi për flokët

Gjinia

Për femra, Për meshkuj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dercos Aminexil Clinical -5 Men”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *