Collagen Beauty

Spastroje

Kolagjeni është proteina kryesore strukturore tek njerëzit dhe luan një rol jetësor në indet si kockat, tendinat, ligamentet, kërcet dhe lëkurën.

Përshkrim

PËRFITIMET
Kolagjeni është proteina kryesore strukturore tek njerëzit dhe luan një rol jetësor në indet si kockat, tendinat, ligamentet, kërcet dhe lëkurën.
Kapsulat e kolagjenit janë një zgjidhje e lehtë, e përballueshme për individët me flokë të hollë, thonjtë e brishtë të gishtave, lëkurë të thatë dhe nyje të dhimbshme. Kolagjeni siguron aminoacide vitale që ndihmojnë në ruajtjen e elasticitetit dhe luan një rol të rëndësishëm në zhvillimin e të gjithë indit lidhor.
Kjo formulë e fuqisë së lartë, antioksiduese forcon trupin për të ndihmuar në luftën kundër shenjave të plakjes. Një konsum i përditshëm i kolagjenit mund të përmirësojë qarkullimin e gjakut që ndihmon në parandalimin e shfaqjes së vijave të holla dhe lëkurës së thatë; plus promovojnë flokë të gjallë, thonj të fortë dhe lehtësojnë përkohësisht inflamacionin e kyçeve

PËRBËRËSIT
Kolagjen – 400 mg, guaskë kapsule: xhelatinë; agjentë anti-ngurtësues: kripëra magnezi të acidit yndyror, dioksid silici.

PËRDORIMI
Të përdoret 1 kapsulë në ditë. Të merret me ushqim.

KUJDES
Ruani në një vend të paarritshëm për fëmijët!
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Mos përdorni suplementin e ushqimit si zëvendësim për një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar!
Ashtu si me të gjitha shtesat dietike, rekomandohet të konsultoheni me një profesionist.

RUAJTJA
Ruhet në paketim origjinal, në vend të thatë, në temperaturë dhome!

Informacion shtesë

Sasia

60

Forma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Bukuri & Shëndeti i nyjeve

Brendi

Herb's

Vitamina & Suplemente

Flokët, Lëkura dhe Thonjtë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Collagen Beauty”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *