Catuaba Bark

Spastroje

Suplement i fuqishëm bimor nga Amerika e Jugut.
Ndihmon në mbështetjen e shëndetit seksual.
Trajton shtypjen e lartë të gjakut.

Lëvorja Catuaba është përdorur me shekuj nga fiset vendase të Amerikës së Jugut. Tani, Catuaba po fiton njohje në të gjithë botën për përfitimet e saj shëndetësore për burrat dhe gratë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Suplement i fuqishëm bimor nga Amerika e Jugut.
Ndihmon në mbështetjen e shëndetit seksual.
Trajton shtypjen e lartë të gjakut.

Lëvorja Catuaba është përdorur me shekuj nga fiset vendase të Amerikës së Jugut. Tani, Catuaba po fiton njohje në të gjithë botën për përfitimet e saj shëndetësore për burrat dhe gratë.

PËRBËRËSIT
1 kapsulë përmban 465mg Catuaba.
Përbërësit tjerë: miell orizi, xhelatinë, stearat magnezi.

PËRDORIMI
Merrni 1 kapsulë, 1 herë deri 2 herë në ditë me ujë.

KUJDES
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore!
Konsultohuni me një mjek të licencuar të kujdesit shëndetësor para se të përdorni këtë produkt, veçanërisht nëse jeni shtatzënë ose gjidhënëse apo merrni ndonjë ilaç ose planifikoni ndonjë procedurë mjekësore.
Ndërprisni përdorimin dhe konsultohuni me mjekun tuaj nëse ndodhin ndonjë reaksion negativ.

RUAJTJA
Ruani në një vend të pa arritshëm për fëmijët!
Ruhet në paketim origjinal, në vend të thatë, në temperaturë dhome!
Mos e përdorni nëse kapaku mungon ose është dëmtuar.

Informacion shtesë

Sasia

60

Froma Farmaceutike

Kapsulë

Qëllimi

Shëndeti seksual

Brendi

Swanson

Vitamina & Suplemente

Shëndeti seksual

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Catuaba Bark”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *