Capital Ideal Soleil Solar Protective Water 30+

Spastroje

• Format inovativ i ujit solar
• Kujdesi ndaj diellit me spektër të gjerë SPF30 për të mbrojtur lëkurën tuaj delikate nga efektet dëmtuese të rrezeve UV
• Nuk njollos rrobat

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Mbrojtje e lartë ndaj diellit SPF 30, për fytyrë dhe trup, në një format unik të ujit solar. Të pasuruar me filtra UV të spektrit të gjerë dhe acidit hidratues hialuronik për të ofruar mbrojtje të lartë në një formulë të lehtë, që absorbohet shpejt.
SPF 30 me spektër të gjerë të mbrojtjes ndaj diellit për të mbrojtur lëkurën tuaj nga efektet dëmtuese të rrezeve UV.
Sprej shumë i lehtë dhe i shpejtë absorbues për rehati të përditshme.
Nuk njollos rrobat.
I përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme.
Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontroll dermatologjik.
Hipoalergjenik.
Me ujin qetësues dhe forcues të ujit mineral Termal Vichy.
Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni në fytyrë dhe trup 15 deri 30 minuta para ekspozimit në diell.
Ri-aplikoni sipas nevojës pas notit, tharjes me peshqir dhe djersitjes .
Lloj i lëkurës: për të gjitha tipet e lëkurës.
PAKETIMI
200 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml, 300ml, 50ml, 9 g

Forma Farmaceutike

Emulsion, Krem, Losion, Qumësht, Qumësht-Xhel, Sprej, Stik

Lloji i lëkurës

Normale dhe të thatë, Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të kombinuar dhe të yndyrshme

Faktori mbrojtës

30, 50

Mosha

Fëmijë, Të rritur, Të rritur + Fëmijë

Ngjyra

Me ngjyrë, Pa ngjyrë

Qëllimi

Mbrojtje nga dielli

Brendi

Vichy

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Capital Ideal Soleil Solar Protective Water 30+”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *