Capital Soleil Anti Aging 50+

Spastroje

Vichy Anti-Aging mbron lëkurën tuaj nga plakja që rrezatimi diellor shkakton çdo ditë.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Një ultra SPF 50, spektër i gjerë mbrojtës ndaj diellit, për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme të fytyrës nga efektet e plakjes të shkaktuara nga dielli. I pasuruar me antioksidantë duke përfshirë çajin e zi, ekstraktet e përfituara nga bima Camu Camu me përqendrim të lartë të vitaminës C dhe ujin mineral Termal Vichy, formula është e testuar për të luftuar shenjat e plakjes duke përfshirë rrudhat, humbjen e elasticitetit dhe shkëlqimit, për një lëkurë rrezatuese dhe të butë.
Mbron lëkurën nga efektet e plakjes të shkaktuara nga dielli.
Klinikisht e provuar për të zvogëluar pamjen e rrudhave.
• Me Mexoryl, filtri nr.1 që rekomandohet nga dermatologët.
• Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
• Hipoalergjenik.
• Me qetësues dhe përforcues të ujit mineral Termal Vichy
• Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni 15 deri 30 minuta para ekspozimit në diell. Ri-aplikoni së paku çdo 2 orë.

Lloji i lëkurës: për të gjitha tipet e lëkurës.

PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml, 300ml, 50ml, 9 g

Forma Farmaceutike

Emulsion, Krem, Losion, Qumësht, Qumësht-Xhel, Sprej, Stik

Lloji i lëkurës

Normale dhe të thatë, Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të kombinuar dhe të yndyrshme

Faktori mbrojtës

30, 50

Mosha

Fëmijë, Të rritur, Të rritur + Fëmijë

Ngjyra

Me ngjyrë, Pa ngjyrë

Qëllimi

Mbrojtje nga dielli

Brendi

Vichy

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Capital Soleil Anti Aging 50+”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *