Capital Soleil Ultra Melting Milk-Gel 30+

Spastroje

Është ideal për të mbrojtur lëkurën tuaj nga efektet e dëmshme që shkakton rrezatimi diellor. Paralelisht unifikon lëkurën tuaj, falë pigmentimit universal të pasur me minerale të cilët i japin ngjyrë natyrale lëkurës suaj.

Përshkrim

PËRSHKRIMI
Mbrojtje shumë e lartë nga diellit e pasuruar me PhE-Resorcinol për të zvogëluar dhe parandaluar shfaqjen e pikave të kafta. Formula e saj ngjyrosëse ndihmon në unifikimin e ngjyrës . Cilësi e thatë dhe e butë, përthithet shpejt dhe jep një pamje matifikuese dhe natyrale.
VEPRIMI I TREFISHTË: UNIFIKUES, KORRIGJUES DHE PARANDALUES
Menjëherë unifikon ngjyrën e lëkurës me pigmente minerale. Korrigjon njollat me një përbërës aktiv Phe-Resorcinol aktiv. Ndalon shfaqjen e njollave me sistemin filtrues UVA / UVB.
Efikasiteti i provuar klinikisht: 19.2% e pikave të kafta janë zbehur pas 8 javësh të përdorimit.
• Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik.
• Hipoalergjenik.
• Me qetësues dhe përforcues të ujit mineral Termal Vichy
• Nuk përmban Paraben.

PËRDORIMI
Aplikoni 15 deri 30 minuta para ekspozimit në diell. Ri-aplikoni së paku çdo 2 orë.

Lloji i lëkurës: për të gjitha tipet e lëkurës.
PAKETIMI
50 ml

Informacion shtesë

Sasia

200ml, 300ml, 50ml, 9 g

Forma Farmaceutike

Emulsion, Krem, Losion, Qumësht, Qumësht-Xhel, Sprej, Stik

Lloji i lëkurës

Normale dhe të thatë, Normale të Kombinuar, Të gjitha tipet e lëkurës, Të kombinuar dhe të yndyrshme

Faktori mbrojtës

30, 50

Mosha

Fëmijë, Të rritur, Të rritur + Fëmijë

Ngjyra

Me ngjyrë, Pa ngjyrë

Qëllimi

Mbrojtje nga dielli

Brendi

Vichy

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Capital Soleil Ultra Melting Milk-Gel 30+”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *